SPISAK i raspored rada SEKCIJA za školsku 2014/15.godinu (O eventualnim odstupanjima od navedenih termina informisati se kod profesora koji vode sekcije!)

Svjetski dan knjige

Povodom  Svjetskog dana knjige koji se obilježava 23.aprila Literarna sekcija naše škole koju vodi prof. Bogdan Lakić pripremila je jednu manju izložbu u hodniku škole i organizovala razmjenu knjiga među učenicima.
     Literarna sekcija je za izložbu pripremila i dva časopisa GRAMATIK i AZBUKOSLOVIJE gdje su se učenici (ali i profesori) mogli podsjetiti najčešćih grešaka u jeziku i pri tom još jednom u podsjećanju zaokružiti najznačajnija pravopisna i gramatička pravila. Svi učenici su mogli da iskoriste mogućnost da na panoima napišu svoja mišljenja o pismenosti danas, ali i o knjizi i čitanju.
      Izložba je trajala 30 dana i za to vrijeme zapažena je prilična razmjena knjiga (razmjenjeno je oko 100 knjiga).

Tekst i fotografije: Članovi Literarne sekcije

13 May 2018 Objavio/la: deJAna_admin

Ime: Remember me
E-mail: (optional)