CC-TEAM / ISTORIJA / CIVITAS / MEDICINA I SESTRINSTVO / PRIR. NAUKE / FARMACIJA / STOMATOLOGIJA

STRANI JEZICI / SRPSKI JEZIK / PULS / SPORT / ŠAH / AIKIDO / MATEMATIKA, FIZIKA, INFORMATIKA / ARHIVA

PULS-časopis

Aktivnosti / JU Medicinska škola Banja Luka
22 Jan 2012 Objavio/la deJAna_admin
Aktivnosti / JU Medicinska škola Banja Luka

Školski časopis Puls ima u Medicinskoj školi dugu tradiciju. Prije godinu dana je, iz praktičnih razloga,  počeo izlaziti u online izdanju. U ovoj školskoj godini časopis uređuje Ljiljana Glišić, prof. Srpskog jezika i književnosti, zajedno sa učenicima Nikollinom Čivčić (II3), Ivanom Škiljo (II7) i Sonjom Đurić (II2). U časopisu PULS učenici se bave širokim opsegom tema: od onih usko vezanih za predmet Srpski jezik (pravopis, književnici, knjige...), preko opštih zanimacija mladih (sport, muzika, film...) do interno školskih (intervjui sa našim učenicima, projekti, školska dešavanja...)

09 Dec 2010 Objavio/la deJAna_admin