SVETOSAVSKA AKADEMIJA, 2012
 Svetosavska akademija je održana 27.01.2012.godine u restoranu preduzeća Kosmos. Svečanost je otvorio direktor Medicinske škole Vladimir Jagodić, mr. Uslijedila je priredba u izvođenju učenika Škole i u organizaciji Bogdana Lakića, prof. Priredba je bila raznovrsna; smijenjivale su se pjesme, recitacije, dramske izvedbe i narodna kola. U svečanosti je učestvovao i sveštenik koji je podržao manifestacije ovog tipa, kao i toleranciju prema različitim religijskim uvjerenjima. Svečanom ručku su prisustvovali aktivni i penzionisani radnici Škole, kao i brojne ugledne zvanice, prijatelji Škole. Penzionisanim radnicima Škole je predsjednik Sindikalne organizacije Slavica Klepić, prof. uručila prigodne poklone, dok je direktor Škole knjigama nagradio učenike istaknutog uspjeha.
30 Jan 2012 Objavio/la: deJAna_admin