Prijem u Ministarstvu prosvjete i kulture (Istorijska sekcija)

Učenici naše škole su treću  godinu uzastopno  osvojili  prvo mjesto na republičkom takmičenju iz istorije, zbog čega su pozivani na prijem kod Ministra prosvjete i kulture. U ovoj školskoj godini  Republičko takmičenje iz istorije održano je u Doboju, 27.4.2013.godine, a prvo mjesto osvojila je učenica I4 razreda, Nataša Bednarčuk. Nagrada joj je dodijeljena na prijemu u Ministarstvu, 18.6.2013.godine, gdje je išla  u pratnji svog mentora, Branke Štrbac.Prijem je organizovan za sve učenike osnovnih i srednjih škola koji su osvojili prvo mjesto na republičkim takmičenjima.

Članak napisala Branka Štrbac, prof.
Fotografije snimila Branka Štrbac, prof.

15 Jul 2013 Objavio/la: deJAna_admin