Halloween- 2016

Članovi sekcija stranih jezika su, već po tradiciji, obilježili i ove godine Halloween, kao jedan od praznika koji se obilježava u zemljama čiji se zvanični jezici izučavaju u našoj školi kao strani jezici. Time učenici na jedan vrlo konkretan način dolaze u dodir sa običajima drugih kultura. Prigodno zamaskirani (i našminkani) učenici su i učionicu, u kojoj se odvijao program, ukrasili u skladu sa prirodom Halloween-a. Program se sastojao iz performasa, kratkih skečeva i recitovanja učeničke poezije na temu. Projekat su vodile profesorice engleskog jezika Sanja Malešević i dr Minja Golubović, i Dejana Maličević, prof. njemačkog jezika.

05 Nov 2016 Objavio/la: deJAna_admin