Kreativni ispad 3

U Domu omladine u Banjoj Luci je 28. decembra 2016. godine, pred mnogobrojnom zainteresovanom publikom, prikazana treća "epizoda" učeničke kreativnosti pod nazivom Kreativni ispad 3. Članovi sekcija engleskog jezika (dr Minja Golubović, prof. i Sanja Malešević, prof.) su izveli dvije nadahnute predstave na engleskom jeziku, članovi sekcije srpskog jezika (Aleksandra Tatić, prof.) su imali nekoliko efektnih nastupa u kojima su pjevali, recitovali, plesali i glumili, dok su članovi sekcije Deutschklub imali veliku želju da prikažu kratki školski video na kojem su radili upravo sa namjerom da ga ovom prilikom prilažu, međutim- usljed nedostatka minimalnih tehničkih uslova- to nije bilo moguće. Program je vodila učenica Danijela Regojević (IV7), koja je predstavila i nekoliko svojih novih eseja i pjesama. Kreativni ispad se i ovaj put odigrao zahvaljujući preduzimljivosti Savjeta učenika JU Medicinske škole (Drago Mikić, IV3).

05 Jan 2017 Objavio/la: deJAna_admin