Prijem kod Predsjednika Republike Srpske

Zahvaljujući brojnim nagradama koje je osvojio tokom tekuće školske godine na republičkom nivou, učenik četvrtog razreda Nemanja Javor je, zajedno sa Milicom Pašić, prof. Srpskog jezika i književnosti, 28.12.2017.godine, na poziv predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika, boravio na Svečanom prijemu u Palati Republike. U društvu nagrađenih učenika drugih škola, njihovih profesora-mentora, kao i brojnih uglednih ličnosti iz političkog života Republike Srpske, Nemanja je iskoristio priliku za konstruktivne razgovore koji su ga zasigurno nadahnuli za nove poduhvate i izazove koji tek slijede.

02 Jan 2018 Objavio/la: deJAna_admin