OGLASNA PLOČA
NOVO! Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati u četvrtak 18.02.2021.godine, sa početkom u 13.00 časova, preko aplikacije Zoom.
NOVO! Nastava u 2.polugodištu počinje u četvrtak, 21.01.2021.godine prema važećem rasporedu časova i na isti način kao u 1.polugodištu. Do kraja ove sedmice u prve termine dolaziti prve grupe odjeljenja.
Raspored dežuranja za januar 2021. godine- za profesore / za učenike
NOVO! Raspored polaganja dopunskih ispita u januaru 2021.godine: str.1/ str.2
Danas, 29.12.2020. godine, odlukom Ministarstva, zbog zemljotresa, nece biti nastave u 2.smjeni.
NOVO! Sjednice odjeljenskih vijeća će se održati u srijedu 30.12.2020.godine s početkom u 15.00 za 1. i 2.razred i u 16.00 časova za 3. i 4.razred, preko aplikacije Zoom. Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati isti dan u 17.00 časova, preko aplikacije Zoom.
NOVO! Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati u srijedu 23.09.2020.godine, s početkom u 12.30 časova, preko aplikacije ZOOM.
NOVO! Učeničke grupe u okviru svakog odjeljenja će se u rasporedu rotirati za sljedeću sedmicu, u odnosu na prethodnu.
NOVO! Pravilnik o školskom kalendaru za školsku 2020/21.godinu/ Prilog / (Izvor: Sajt Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske)

ZA NASTAVNIKE: Obrasci za godišnje i mjesečno planiranje nastave, kao i obrazac pripreme za čas--->KLIK

Iz Protokola o postupanju u slučaju nasilja, zlostavljanja ili zanemarivanja djece (izvor Ombudsman za djecu Republike Srpske):

PROTOKOL O POSTUPANJU U SLUČAJU NASILJA, ZLOSTAVLJANJA ILI ZANEMARIVANJA DJECE

Pravilnik o ocjenjivanju: str.1, str.2, str.3, str.4, str.5