OGLASNA PLOČA
NOVO! Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati u utorak, 29.06.2021.godine, s početkom u 9.30 časova- preko aplikacije ZOOM.
NOVO! U Gradskom pozorištu Jazavac je u nedjelju 20.06.2021. godine, u sklopu Sedmice Studija Jazavac, održana promocija knjige učenice naše škole Teodore Zorić (III6), “A gdje su ti krila”.
NOVO! Na sajtu Srpski jezik i književnost koji uređuje mr Sanja Đurić, prof. se, pored raznovrsnog kvalitetnog sadržaja koji se već godinama aktivno koristi od strane učenika, sada može pogledati i video posvećen generaciji 2017-2021.
NOVO! Obavljena je dodjela diploma. Učenik generacije za školsku 2020/21.godinu je Nikola Stojaković (IV1). Učenik dobitnik Svetosavske nagrade je Aleksa Oljača (IV1) Odluka o izboru učenika generacije / Slika1 / Slika2 / Slika3 / Slika4 / Slika5
NOVO! Na međunarodnom konkursu inovatorstva „PRОNАLАZАŠТVО - BЕОGRАD 2021“ -„Prеduzеtništvо dаnаs zа budućnоst“ na 5. „KUPU NАCIЈА МLАDIH INОVАТОRА - BЕОGRАD 2021.“ održanom od 1. do 3. juna 2021. godine u atrijumu Etnografskog muzeja u Beogradu tim inovatora JU Medicinske škole je u saradnji sa timom Gimnazije osvojio zlatnu medalju . Tim čine: Sanja Stupar, prof, Marina Marinković, prof. i Daliborka Savičić, dr.med, te učenici Bojana Panić, Milica Kecman, Sandra Gašić, Relja Vranješ, Lazar Tučić i Đorđe Ristić. Više o E-MedicaLab aplikaciji
NOVO! Sekcija Crvenog krsta JU Medicinske škole, učenici i nastavnici praktične nastave Vera Ćurlić, Dragoslava Plavšic i Biljana Đurić su prikupili znatan novčani iznos koji je doniran Klinici za dječije bolesti, odjeljenju Dječije pulmologije. Pomoću doniranih sredstava kupljena su tri inhalatora.
NOVO! Najnoviji uspjesi naših učenika:
Nikolina Erak, IV5- 1.mjesto na literarnom konkursu povodom obilježavanja "Stradanja i sjećanja na nevine žrtve u koncentracionom logoru Jasenovac- Donja Gradina", rad "Šta ste rekli?" /
Nikolina Erak, IV5- 1.mjesto na literarnom konkursu u konkurenciji učenika srednjih škola, u organizaciji Crvenog krsta, na istom takmičenju pohvaljeni su likovni radovi sljedećih naših učenika Tijana Šipka (III3) i Milica Vasić (III2).
NOVO! Na međunarodnom konkursu, pod nazivom "Šantićeva reč", u organizaciji OŠ " Aleksa Šantić" iz Beograda(za učenike osnovne i srednje škole), učenik Nikola Stojaković IV1, osvojio je 3. mjesto, u kategoriji proznih djela. Više na sajtu za srpski jezik (učenički radovi)
NOVO! Učenice 1.razreda Stela Petković i Una Mijatović su uokviru "Dana sjećanja" i predmeta istorija osvojile 3.mjesto. Prezentacija
NOVO!
Gender centar Republike Srpske je u saradnji sa Kompanijom Lanako raspisao poziv za djevojčice i djevojke za dostavljanje video priča u svrhu obilježavanja „Međunarodnog dana djevojčica u informaciono-komunikacionim tehnologijama (IKT) - Girls Day in ICT! 2021“. Učenice naše škole koje su tom prilikom osvojile utješne nagrade su Milica Perić i Katarina Arnaut (3.razred) i Milica Vujasin (4.razred). Čestitke.
Više
NOVO! Sjednice odjeljenskih vijeća za 4.razrede će se održati u srijedu 12.05.2021. godine, s početkom u 10.00 časova, preko ZOOM aplikacije. Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati u petak 14.05.2021. godine s početkom u 13.00 časova, preko ZOOM-aplikacije. Plan aktivnosti za maturante
NOVO! Utorak 04.05.2021. godine je prvi nastavni radni dan nakon proljetnog raspusta i vaskršnjih praznika. U sedmici od 04.05. do 07.05.2021. godine u prvi termin dolaze prve grupe odjeljenja.
Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati u utorak, 20.04.2021. godine sa početkom u 12.30 časova- preko aplikacije Zoom. Dnevni red je obavljen na oglasnim pločama./ Drugi dio sjednice će se održati u srijedu, 21.04.2021.godine, s početkom u 12.30 časova- preko aplikacije Zoom.
Prema odluci Republičkog štaba za vanredne situacije nastava u srednjim školama će se od ponedjeljka, 19.04.2021. godine, odvijati u školskim prostorijama. Izvor: RTRS
Učenica odjeljenja IV5 Anja Lolić je 08.04.2021. godine osvojila prvo mjesto na literarnom konkursu "Najbolji literarni radovi", koji je raspisan u organizaciji Studentskog saveza Pravnog fakulteta u Banjaluci i studentskog časopisa Iustitia. Učenici istog odjeljenja Nikolina Erak, Milica Popović i Suzana Plavšsu takođe ostvarili veliki uspjeh osvojivši redom sedmo, osmo i deveto mjesto. IZVOR
Učenica JU Medicinske škole Nikolina Erak (IV5) je pobijedila na konkursu za najbolji slogan Filološkog fakulteta. Novi slogan glasi:
"Čitaj knjige- pročitaj život!
Ovladaj jezikom- zavladaj svijetom!"

<< Prethodna stranica 1 2 3 Sljedeca stranica>>

Iz Protokola o postupanju u slučaju nasilja, zlostavljanja ili zanemarivanja djece (izvor Ombudsman za djecu Republike Srpske):

PROTOKOL O POSTUPANJU U SLUČAJU NASILJA, ZLOSTAVLJANJA ILI ZANEMARIVANJA DJECE

Pravilnik o ocjenjivanju: str.1, str.2, str.3, str.4, str.5