OGLASNA PLOČA
NOVO! Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati u ponedjeljak 30.11.2020.godine s početkom u 18.30 časova, preko aplikacije Zoom.
NOVO! Sjednica Nastavničkog vijeća će se održati u srijedu 23.09.2020.godine, s početkom u 12.30 časova, preko aplikacije ZOOM.
NOVO! Učeničke grupe u okviru svakog odjeljenja će se u rasporedu rotirati za sljedeću sedmicu, u odnosu na prethodnu.
NOVO! Pravilnik o školskom kalendaru za školsku 2020/21.godinu/ Prilog / (Izvor: Sajt Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske)

ZA NASTAVNIKE: Obrasci za godišnje i mjesečno planiranje nastave, kao i obrazac pripreme za čas--->KLIK

Iz Protokola o postupanju u slučaju nasilja, zlostavljanja ili zanemarivanja djece (izvor Ombudsman za djecu Republike Srpske):

PROTOKOL O POSTUPANJU U SLUČAJU NASILJA, ZLOSTAVLJANJA ILI ZANEMARIVANJA DJECE

Pravilnik o ocjenjivanju: str.1, str.2, str.3, str.4, str.5