ZAPOSLENI

ŠKOLSKI PSIHOLOG

PREPORUKA: NASTAVNIK KAO FAKTOR NASTAVE-Predrag Spasojević

PREPORUKA:Video "Promjena paradigme OBRAZOVANJE"

USAVRŠAVANJE PROFESORSKIH VJEŠTINA

MENI ZA OBRADU LEKCIJA

VREDNOVANJE RADA PROFESORA

Preporučujem video "Promjena paradigme-OBRAZOVANJE"

(Preporučujem da poslije pritiska na -> (play) i pokretanja videa pritisnete II (pauza) i sačekate neko vrijeme kako bi se film "odmotao", a da biste ga mogli pogledati bez zastoja.)

UPUTSTVO ZA DOWNLOAD VIDEA

OD PSIHOL0GA NASTAVNICIMA

PowerPoint prezentacija na temu Usavršavanje profesorskih vještina

mart 2012.godine

PowerPoint prezentaciju ćete download-ovati tako što ćete kliknuti na ikonicu u donjem lijevom uglu, što će vas odvesti na izvornu lokaciju prezentacije, a gdje će Vam, između ostalog, biti ponuđena i download opcija.
OD PSIHOL0GA NASTAVNICIMA

PowerPoint prezentacija na temu Meni za obradu lekcija

OD PSIHOL0GA NASTAVNICIMA

PowerPoint prezentacija na temu Vrednovanje rada profesora