MATERIJALI ZA NASTAVU

RAZREDNI ČASOVI

Za podršku u realizaciji programa rada odjeljenske zajednice odjeljenske starješine se mogu obratiti Pedagoško-psihološko-socijalnoj službi.
Pored toga:

DAN NEVERBALNE KOMUNIKACIJE kao ideja za smanjenje nivoa stresa

OD UČENIKA UČENICIMA

TAKMIČENJE U PREDUZETNIŠTVU

Materijal za projekat Dan neverbalne komunikacije (decembar 2010. godine)-Prvo mjesto na regionalnom takmičenju

PowerPoint prezentacija za projekat Dan neverbalne komunikacije, rad učenika odjeljenja I2 i III4 u okviru predmeta Engleski jezik

PowerPoint prezentaciju ćete download-ovati tako što ćete kliknuti na ikonicu u donjem lijevom uglu, što će vas odvesti na izvornu lokaciju prezentacije, a gdje će Vam, između ostalog, biti ponuđena i download opcija.

Pitanja 0
28 Dec 2010 Materijal postavio/la: deJAna_admin