PRIRODNE NAUKE- sekcije

Kviz iz Hemije

Dinamično timsko kviz takmičenje iz predmeta Hemija je održano 11.02.2011.godine. Atraktivna digitalna kviz pitanja raznih tipova (od klasičnih multiple joice, preko tačno-netačno do animacija) su prezentovana sa računara preko projektora na projekciono platno tako da su takmičari mogli da se sasvim udobno fokusiraju na pronalaženje rješenja i tačnih odgovora.  Ali ne u nedogled pošto je vrijeme za razmišljanje bilo jasno određeno. Učenik Nemanja Mamić (II3) je navodio računar, dok je Violeta Novaković, prof. vodila kviz. Pored brojnih zainteresovanih učenika, kvizu su prisustvovali i Aleksandra Puhalić, pomoćnik direktora (inače takođe profesor Hemije), Vesna Radivojević, prof.Hemije i Dragica Tubić, pedagog. Pobjednik kviza, ekipa odjeljenja II3, je nagrađena jednim danom za organizovanje slobodnih aktivnosti.

Projekat je organizovala i realizovala Violeta Novaković, prof.Hemije.

20 Feb 2011 Objavio/la: deJAna_admin