ChemTeach- пројекат: Конференција о унапређењу наставе из Хемије

Објављено: 31.03.2024.

У петак, 29. марта 2024. године, успјешно је завршена Конференција о унапређењу квалитете наставе хемије у средњим школама, окупивши наставнике, па тако и професоре наше школе, и представнике привреде. Предавања и радионице одржани су на Природно-математичком факултету у Бања Луци у склопу Erasmus + ChemTeach. Тематски фокус конференције обухватио је елементе савременог курикулума у настави Хемије, експерименте у настави и важност дигиталних вјештина те радионице отворених алата у хемији и Chem Lab. Ова конференција пружила је прилику за стицање нових знања и вјештина које ће наши професори моћи примијенити у наставној пракси како би унаприједили квалитету наставе хемије у нашој школи.
Захваљујемо се особљу Природно- математичког факултета на срдачном гостопримству срдачно и сарадњи.

Извор: Маја Радоја, проф.