УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ- Маријана Ивић

Објављено: 13.06.2024.

Ученица Маријана Ивић, медицински техничар, добитник Светосавске награде, је на сједници Наставничког вијећа, одржаној 11.06.2024. године, званично проглашена за Ученика генерације 2020/21- 2023/24. Поред тога што је остварила одличан успјех из свих предмета током све четири године у нашој школи, Маријана је била ангажована и у бројним секцијама и ваннаставним активностима. Између осталог, као стални члан секције Прва помоћ, била је члан побједничке екипе на многим такмичењима. Маријана активно, на високом нивоу, влада њемачким и енглеским језиком што јој омогућава да своје неоспорне комуникацијске вјештине користи на више језика. Глума у представама које су извођене у оквиру манифестације Креативни испад и активно учешће у активностима Савјета ученика свједоче о свестраности и креативности, а стални ангажман у бањалучком Црвеном крсту о Маријаниној посвећености хуманитарном раду. Све у свему, репрезентативан Ученик генерације!

Честитамо и желимо Маријани све најбоље у даљем животу, учењу и раду!